סמינרים במקום העבודה נשים

אחריותו של מנהל משאבי האנוש הוא לרווחת "האנשים", סדנאות והרצאות stay away מאפשרות לכם להעניק לעובד ביטחון אישי לצד זה הכלכלי, הן חוסכות לכן את סל ההוצאות הנובעות מהטרדה מינית ולהחליפו בסל אוצרות של ביטחון אישי, העצמה נשית אמיתית וכח אדם בטוח ומחוזק במשרד ומחוצה לו. זו חובתכם העליונה לפני כל אחרת. אפשר להקריא את תוכן החוק למניעת הטרדה מינית ולתלות אותו בפינת הקפה ואפשר ללמד, להביא אותנו ולפתור את הבעיה. כשכולם מדברים על הטרדה מינית, אנחנו פותרים את הבעיה.

לפירוט הסדנא
גורמים עירוניים / מוסדות חינוך - פרוייקט נערות

די במבט אחד להבין שהבת שלך מהווה "קורבן קל" להטרדה מינית. חוסר הבנה של הסיטואציה / לחץ חברתי / תמימות וכפיפות לסמכות הם בין הנושאים העולים בסדנאות STAY AWAY לנערות, הן יוצאות מודעות יותר, מוגנות יותר, ובטוחות הרבה יותר. בסמינר בן 10 שעות אקדמאיות, הן מצליחות לזהות מהו מצב סכנה, לתרגל כיצד להיחלץ ממנו ובעיקר כיצד להימנע ממנו. במודל המתקיים בביה"ס הנערה מצויה בסביבתה הטבעית עם חברותיה ופנויה להתמודד עם החשש. עם הנחיה רגישה, הומור ועבודה פיזית מתונה. בעלות מגוחכת הדומה לחוג במתנ"ס היא תקבל את שיעור חייה... מתקיים במימון וועד ההורים העירוני / העיריה / יוזמת ביה"ס

לפירוט הסדנא
חדרי כושר / מרכזי קהילה

עם התגברות האלימות ברחובות, כל צפצוף מכונית או ויכוח סרק יכול להיגמר באסון. על מנת להנגיש את הסמינרים המעולים שלנו בתחום ההגנה העצמית, אנו מגיעים עד אליכם. לחדר הכושר המקומי, למרכז הקהילה הקרוב לביתכם. מגוון כלים יעודיים לנשים ונערות (סמינרים חד פעמיים לצד פעילות שבועית קבועה), הגנה עצמית לגברים סמינרים יעודיים להימנעות והתמודדות עם נשק קר וחם והגנה ממצבי רחוב (סמינרים / פעילות שבועית קבועה), על בסיס מודל הסמינרים של IKMF הארגון הבינלאומי לקרב מגע.

לפירוט הסדנא