עלינו


IKMF

הארגון הבינלאומי לקרב מגע, IKMF, הינו הארגון המוביל כיום בעולם בתחום הקרב מגע.

הקרב מגע הינה שיטת ההגנה עצמית הטובה בעולם המעניקה לחניכיה היכולת להתגונן לצד הבנה שהכלים הקטלניים
שבה שמורים למצבי סכנה וחרום בלבד. השיטה יעילה' קלה ופשוטה ללימוד, ומבוססת על הרפלקס הטבעי ונבחנת בשני מדדים בלבד.
האם זה באמת עובד בחוץ ברחוב והאם ניתן ללמוד ולשלוט בטכניקה בזמן סביר ולא "בגלגול הבא"?
כממשיכי דרכו הישירים של אימי שדה-אור, מפתח הקרב מגע, הן מבחינה טכנית והן מבחינת הרעיון המוביל
" so that one may walk in peace…".
הארגון החולש על כ-60 מדינות ב 4 יבשות, עם יותר מ-350 מדריכים אזרחיים ו-520,000 חניכים פעילים, עושה קודם כל ולפני הכל לקידום תורת הההגנה העצמית ברחבי העולם כשלאורו מתן מענה הולם וראוי למגוון בעיות וצרכים העולים מצד גורמים שונים.
בהנהלתו של אבי מויאל, הארגון הבינלאומי לקרב מגע מצליח לחדש ולהתאים עצמו לקהלים יעודיים.

קרב מגע לילדים ונוער  תוך מתן דגש לצורך ההתפתחותי מוטורי / רגשי לצד מענה על הקשיים האמיתיים של הילדים בביה"ס.

קרב מגע לילדים ונוער התפתח משמעותית בשנים האחרונות וההתמקדות בזירת חייהם הובילה למפנה, ילדים ונוער מתמקדים היום בגיבוש משמעת עצמית, הגברת דימוי הגוף והביטחון העצמי, לצד תרגולות וטכניקות המותאמות לארועים בבית הספר, בהפסקה ובמגרש המשחקים, שורה ארוכה של טכניקות הגנה, עם התקפה מוגבלת לפי הגיל ופיתוח יכולת הדיבור ככלי הגנתי.

סדנאותSTAY AWAY  והרצאות בתחום העצמה נשית לאישה בעולם המודרני.

קרב מגע צבאי – תכנים יעודיים המשתמשים בכלי הנשק בצבא העכשווי כחלק מכלי ההגנה.
קרב מגע לכוחות אוכפי חוק – התנהלות של כוחות משטרה בסביבה היומיומית, החל מטכניקות השתלטות והובלת חשודים, דרך טכניקות בשימוש הנשק האישי וכלה בחיפושים ותורת זיהוי חשודים.
קרב מגע למאבטחי אישים – עם ידע נרחב שמקורו בכוחות הביטחון הישראליים, נחשב הארגון הבינלאומי לקרב מגע כחוד החנית של טכניקות הגנה על VIP במתכונות של מאבטח בודד או צוות מאבטחים עם וללא נשק, מרמת המאבטח דרך ניהול צוות וכלה בניהול כוח אבטחה.
היום, מחר ותמיד, הארגון הבינלאומי לקרב מגע IKMF נמצא בחזית ההגנה העצמית בעולם, מעניק ידע ותורם להפחתת האלימות והגברת הביטחון האישי בארץ ובעולם.
 
סדנאות הגנה עצמית לנשים STAY AWAY והרצאות העצמה נשית הן פרי המנהל של חטיבת הנשים ב IKMF  שלומי מויאל, הרואה במיזם זה שליחות אמיתית, הוא גם היחיד הרשאי להכשיר מדריכי נשים בעולם ושוקד על משימה זו מזה  שנים במטרה להרחיב את צוות המדריכים ככל האפשר במטרה להעניק לכמה שיותר נשים בעולם שלווה וביטחון.

הסמינרים לגברים בתחום הגנה כנגד נשק קר / חם, סדנאות שמירה על הבית, הגנה על ההמשפחה, תרגולות רחוב נפוצות וכו', מהוות חלק נכבד מהפעילות החינוכית הענפה אותה מקיים ארגון ברחבי העולם.

דוגמא