סמינר STAY AWAY

 

הכירי את השיטה


 

 STAY AWAY  מבית הארגון הבינלאומי לקרב מגע

כל המדריכים הם גברים כדי שתרגישי ותראי שאת גוברת עליו, על גבר. רק אז תדעי שסדנת הגנה עצמית לנשים STAY AWAY עובדת, ושידך תהיה על העליונה במצב הטרדה מינית אמיתי. זו העצמת נשים אמיתית.

סמינר המבוסס על מדריכות נשים יעילותו מופחתת. המדריכים מהווים "מרגלים" עבורך
וחושפים כיצד במצב הטרדה מינית פועל הגבר, חושב התוקף ומתנהל האנס.


מודל 4 השלבים של STAY AWAY יתן לך מענה מהמבט הראשון שלו ועד למצב הקשה ביותר, סדנאות הנשיםSTAY AWAY הצילו, יצילו, ומצילות עשרות נשים יום יום ברחבי העולם מפני מצבי הטרדה מינית והסלמתם. מודל יחודי זה מעניק פיתרון כללי למגוון מצבים שונה כך שלא תיאלצי לשנן עשרות טכניקות אלא טכניקות יסוד בסיסיות שייושמו במגוון רב של מצבים.

גברים ונשים
בסמינר תלמדי את שפת הגברים. מרבית מקרי הטרדה מינית הלא אלימים מקורן בחוסר תקשורת  והבנה בין המינים, גברים מדברים שפה אחרת וכדי להסביר להם ש"לא", תצטרכי לדבר בשפתם בדרכם.  גברים שונים מנשים, וכאן נעוץ יתרונך לעומת הגברים.
כיצד? מדוע? בואי ותיווכחי.

קרב מגע אמרנו?
קרב מגע הינה שיטת הגנה עצמית ישראלית, שהיום ממוצבת כאומנות הלחימה הטובה בעולם, מהסיבה הפשוטה ששיטה זו עובדת כאן ועכשיו, ולא מצריכה אימון של שנתיים על מנת להגיע לאפקטיביות מקסימלית.
קרב המגע עושה חיל בכל העולם, אולם המרחק בין קרב מגע לסדנאות הגנה עצמית לנשים STAY AWAY הוא רב, שכן בסדנאות אלו הטכניקות מותאמות לנשים, לצרכיהן, למבנה גופן וכוחן ולתוקפיהן הפוטנציאליים, משמע, אנחנו לא נעשה קרבות קרקע וגם לא נעילות צוואר - המטרה שלכן היא להגן, להתקיף ולברוח.  

יותר מ 85,000 נשים בעולם בטוחות יותר בזכות סדנאות הגנה עצמית לנשים STAY AWAY.
בסדנאות אלו שילוב שבין הפסיכולוגיה של העימות / הטרדה מינית / תקיפה, הפרקטיקה של הסכנה והיידע הנרחב 
שנצבר במשך השנים והנשים.

סמינר STAY AWAY מעניק חוויה של העצמה נשית אמיתית באווירה של שיתוף והומור, לצד רצינות ומאמץ פיזי מתון.
השילוב שבין שיטת הגנה עצמית הטובה בעולם, קרב מגע , לצד היכרות מעמיקה עם תסריטי מקרי תקיפה, הטרדה מינית ואונס ב-20 שנה האחרונות, וכן בשילוב רגישות עמוקה, הבנה וידע מנשים בכל העולם, דרך חשיבתן ופעולתן -
הוא השילוב המנצח בתחום ההגנה עצמית לנשים.

כל האמת  הסמינר מבוסס על מקרי הטרדה מינית ואונס אמיתיים בלבד, סיפורי נשים מסדנאות הגנה עצמית לנשים STAY AWAY שחוו הטרדה המינית, ותחקירי משטרה של ארועי אונס והטרדה מינית. רק סיפורי מקרה אמיתיים יכולים להוות מצע אמיתי ונכון למה שאת צריכה - הגנה עצמית אמיתית. 

FITNESS  - אם עד עכשיו היית סקפטית, עכשיו יש לך סיבה נוספת לבוא, הסמינר אינו מצריך כושר, אולם יש בו מרכיבים במאמץ מתון שמשמשים נשים רבות כפעילות פיטנס ראויה,  מאמץ בעצימות בינונית בטווחי זמן קצרים ובינוניים.

כיף כיף כיף - הדרך היחידה להתמודד עם נושא כל כך קשה היא לצחוק, את זה אלפי המשתתפות לימדו אותנו. המשתתפות המכורות קוראות לזה "מרביצים וצוחקים". האווירה הנשית, השחרור שבמכות, בצעקות והאנרגיות הגבוהות, יוצרות אווירה מחשמלת.