סדנאות לנוער

 

 סדנאות הנוער של הארגון הבינלאומי לקרב מגע.

בשבילכם ההורים... 


הניסיון רב השנים של הארגון בתחומי הדרכת בני נוער והחקירה המתמדת אודות מצבי הסכנה עבור בני הנוער בישראל , מאפשרים לנו להגיד בפה מלא ומנוסה כי אנחנו הטובים ביותר בתחום זה.
השילוב של תורת לחימה שעובדת בזמן אמת לצד התובנות כי השימוש בשיחה הוא כלי הגנה רב עוצמה, איפשר לנו ליצור  כלי  פשוט , יעיל, מציל חיים ובעיקר שווה לכל נפש.
התחושה של בני הנוער כי הם חסיני פגיעה והנה הם גדולים ויכולים הכל, מוביל לא פעם לעימותים פיסיים במסגרת הלימודים ומחוצה לה; הענקת כלי הגנה בסיסיים בהגנה עצמית וחימושם בתבניות שיחה המאפשרות את צמצום העימות והרגעתו, מוכיחה עצמה שוב ושוב, והיא שהפכה את פרוייקט הנוער שלנו לכוכב עולה בשמי הסדנאות במסגרות החינוכיות.
את ההבנה של ההגנה על הנער אנו מיישמים מזה 30 שנה בכתלי הקרב מגע, תורת ההגנה עצמית היעילה בעולם; את תובנות השיח ופירוק העימות האלים ע"י מלים הטמענו בסדנאות בעקבות סדנאות משטרת ישראל לבעלי מועדונים שנוהלו בידי רני קאושינסקי. 
גזרת המועדונים היא נפיצה במיוחד וממנה שאבנו ידע על כיצד מתפתח עימות אלים ובעיקר כיצד להרגיעו.

בשבילך...


אומנויות לחימה ככלל מעניקות העצמה אישית במושגים של חיזוק הדימוי העצמי, הקניית משמעת עצמית ומסגרת מנחה , ברגע שאתה מקרין כוח ועוצמה, אף אחד לא מתעסק איתך, זה לא אומר שאתה מתעמת, זה פשוט אומר שאתה מקרין ביטחון עצמי. אתה איש קרב מגע. גם בעימותים בתוך ביה"ס תמצא את הטכניקות המובילות בעולם כפיתרון פשוט ויעיל שחוסך מכות ואלימות, אתה תעמוד על שלך, לא תוותר ולא תזדקק למכות , יהיה בידך פיתרון מצויין שאינו אלים.
כמו כן זו יכולה להיות אפשרות נהדרת לצבא, שם תוכל לשמש כמדריך קרב מגע.